Hakkımızda


     Cubic Office by Akalın, Akalın Mobilya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti bünyesinde 1986 yılında İstanbul' da ofis mobilyaları tasarlayıp üretmeye başladı. Ofis mobilya sektöründe 35 yılı aşkın süredir kazandığımız birikim ve tecrübe ile 15.000 m²'lik fabrika ve mağazalarımızda en son teknoloji, en iyi kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ofis mobilyaları tasarlayıp üretmekteyiz. 
     Özgün tasarım, yüksek kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Ofis Mobilyası sektöründe İstanbul'da Modoko ve Masko mağazalarında hizmet vermekteyiz. Global Pazarda ise Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralya kıtalarına ihracata devam etmekteyiz ve sektörde tanınmış iç mimarlar ile projeler yapmaktayız.
     By Akalın olarak günümüz trendlerini yansıtmayı üretimde doğallık, konfor ve dengenin gerekli unsurlarını bir araya getirerek ürünlerimizi modern tarz ile uyumlaştırmayı amaçlamaktayız. Kendi bünyemizde bulunan tasarımcılarımız ve iç mimarlarımız ile tasarımları tescillenmiş özgün ve farklılık yaratan Ofis Mobilyalarımız hem ulusal hem de uluslararası pazarda seçkin marka ve modeller ile yarışmaktadır. Sunduğumuz kalite, tasarım ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde ürünlerimiz sektöre yön vermekte ve trend oluşturmaktadır.
     Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin zevklerine uygun, mükemmel ürünü doğal malzemeler ile tasarlamak, üretmek ve gerekli adımları atmak için her zaman en iyisini hedeflemekteyiz. By Akalın Markasını tercih eden müşterilerimiz bu anlayışın ıspatıdır ve bizi sevdiklerine güvenerek referans gösterebilmektedirler.
     By AKALIN duyguları, konforu ve bugünün trendlerini önemseyen kişiler için ideal bir seçimdir.

Neden Tercih Ediliyoruz?

  • Ürünlerimizin tasarımının bize ait, özgün, farklılık yaratan tarz ve tescilli olması.

  • Ürünlerimizin tamamını kendi fabrikamızda 3 hafta içerisinde yüksek üretim teknolojisi, kalite, ergonomi ve mükemmel işçilik ile teslim edebiliyor olmamız.

  • İç Mimarlarımız ve Tasarımcılarımız ile size özel ürünler çalışma imkanımızın olması.

  • Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin sürekli güncel, yeni ve trend olması.

  • Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin en üst kalitede ve sağlam olması.

  • Kalite Kontrol departmanımız sayesinde yüksek kalite üretim anlayışına sahip olmamız.

  • Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşteri odaklı hizmet anlayışımızın en üst düzeyde olması ve müşteri memnuniyetinin yüksek olması.

Proje Bazlı Tasarım ve Üretim

     By Akalın olarak ürün ve proje odaklı tasarım ve üretim yapabilmekteyiz. İç mimarlarımız ve tasarımcılarımız sizin isteklerinizi ve taleplerinizi doğrultusunda sizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretirler. 3 Boyutlu Mimari programlar sayesinde projenizi henüz üretilmeden görebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Müşterilerimizin uygun gördüğü ürünler müşterimize özel ölçülerde ve renklerde 3 hafta gibi bir sürede üretilmekte ve teslim edilmektedir.