İç Mimarlık Hizmeti


İlk Olarak Ofis Mobilyanızı Seçiyoruz

Zengin çeşitlilik sunduğumuz, İstanbul Modoko ve Masko' da bulunan, Cubic Ofis By Akalın mağazalarımızda ofis mobilyalarımız dan size hitap eden mobilyaları seçiyoruz. İsterseniz 35 yıllık tecrübemiz ve teknik bilgimiz sayesinde Ofis ve Büro odanızdaki ihtiyaçlarınıza uygun size özel ürünler tasarlayabiliyoruz.

İç Mimari Destek

Hayal ettiğiniz ve İhtiyaç duyduğunuz mobilyaları ve dekorasyonu, talep etmiş olduğunuz İç mimari proje, Ofis projesi ve tasarım projelerini sizi dinleyerek sizin taleplerinize uygun halde iç mimarlarımız ve tasarımcılarımız ile beraber ürünlerinizi ihtiyaçlarınız ile tercihlerinizi harmanlayıp size özel olarak tasarlıyoruz.

Size Özel Tasarımlar, Size Özel Ürünler

Cubic Ofis by Akalın'dan tercih etmiş olduğunuz ürünlerde kullanılan malzemelerde istediğiniz gibi değişiklik yapabilmekteyiz. Seçtiğiniz mobilyanın, kumaşını, derisini, dokusunu, ahşabını, genişliğini, yüksekliğini, modüllerini veya ekstra size özel opsiyonları belirliyor mobilyayı sizin zevkinize uygun hale getirebiliyoruz.

3 Boyutlu Profesyonel Modelleme

Ofisinizi veya odanızın ölçüleri ve şekline göre mobilyalarınızı 3 boyutlu olarak yerleştiriyor evinizde nasıl görüneceğini ölçülerin nasıl olacağını size gösteriyoruz. Mobilya ve ofisinize ait aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde projelendiriyoruz.

Üretim ve Kalite Kontrol

Tasarım aşamasında müşterilerimizde aldığımız onay sonucunda siparişinizin  üretim sürecini başlatıyoruz. Tecrübeli üstalarımız ve gelişmiş teknolojik makinaların yer aldığı mobilya üretim tesisimizde ürünleriniz size özel kriterlerde üretilmektedir.

Üretilen ürünler kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve üretim ile ilgili kalite sorunlarını tespit edip, ürünler müşterilerimize teslim edilmeden önlemler alınmaktadır.

Teslimat ve Satış Sonrası

Ürünlerimiz, müşteri tarafından sipariş onayı alındıktan sonra 3 hafta içerisinde  teslim edilmekte ve kurulumunu kendi bünyemizdeki tecrübeli ekibimiz yapmaktadır. 

Ürünlerimiz 2 yıl üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Oluşabilecek herhangi bir sorunda hem ürünlerimize olan güvenimiz hemde müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizin sorunlarına cevap olabilmekteyiz. 

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz