Teslimat ve İade işlemleri


Aşağıdaki koşullar sadece web sitemiz üzerinden verilen aksesuar siparişlerinde geçerlidir. Mağazamızdan verilen mobilya siparişleri kişiye ve her siparişe özel ve ayrı üretildiği için geri iade yapılamamaktadır.

 

1. Sitenizden sipariş geçtim, ürünüm ne zaman gönderilir? 

Sipariş alındıktan 6 gün sonra ürününüz kargoya verilir. 6 gün olmasının nedeni, ürünün cila ve diğer işlemlerin kalite kontrolden geçiş sürecidir. Normal koşullarda, ürününüz gönderimden bir sonraki iş günü, kargo firmalarının adresinize teslimat kurallarına uygun şekilde, tarafınıza ulaştırılır.

2. Kargo takip numarama nasıl ulaşabilirim?

Kargo takip bilgileriniz, siparişiniz verirken bize bildirdiğiniz e-posta adresine gönderilmektedir. İlgili kargo firmasının web sitesinden ya da çağrı merkezinden paketinizin anlık hareketlerini takip edebilirsiniz.

3.Taşıyıcı firma teslimatta ürünün kurulumuna yardımcı oluyor mu?

Hayır. Ürün veya ürünleriniz paket içerisinde ya kurulu olarak yada kurulum ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilir. Kurulumu kılavuzdaki basit adımları sizin yapmanız gerekmektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman bizlere 0216 420 72 10 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

4. Ürünüm eksik ya da hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında paket üzerine herhangi bir darbeaçılma veya hasar gördüğünüz anda paketi teslim almadan önce kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Bunları yapmadan ürünü teslim almanız durumunda tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

5. Siparişimi verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Tabii ki. Ürününüz kargoya verilmeden önce ve mesai saatlerimiz dahilinde, 0216 420 72 10 numaralı telefonumuzu aramanız veya info@byakalin.com adresine bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

6. Ürünlerinizde garanti süresi ne kadar?

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler 2 yıl garantimiz altındadır.

7. Ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

İade etmek istediğiniz ürünü; faturası ve garanti belgesiyle birlikte demonte halde orijinal kutusunda göndermeniz gerekmektedir. İadenizin onaylanabilmesi için ürünün kullanılmamış ve hiçbir hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünle birlikte satış faturasının arkasındaki iade formunu da doldurarak göndermeniz gerekmektedir. İadesi onaylanan ürünlerin ödeme iadesi ortalama 3 iş günü içerisinde, finans departmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Aklınıza takılan veya merak ettiğiniz her türlü soru için bizlere 0216 420 72 10 numaralı telefonumuzdan veya info@byakalin.com adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz.